Realprofi - úvodní strana3 položky

Novinky
 3.6.2005   Mimořádná nabídka - prodej

Prodám 200 Ks nepoškozených betonových pražců (jednotný rozměr). Nabídněte cenu. Tel.603 272 493


 19.5.2005   Nová www prezentace

Po finálním testování byla úspěšně spuštěna dnešním dnem nová www prezentace společnosti REALPROFI s.r.o. Cílem inovace bylo zejména dosažení větší přehlednosti, snadnější přístup k informacím a také vylepšení designu. Na nových internetových stránkách se tak můžete seznámit nejen s nabídkou našich služeb, ale také s podrobným seznamem zveřejňovaných realit. Prezentované reality jsou zde přehledně řazeny, tak aby jejich vyhledávání bylo vždy co nejvíce efektivní. Věříme, že Vás naše nové stránky zaujmou, a že budou optimálním rozhraním ke komunikaci se všemi jejich návštěvníky.


 12.3.2005   Připravujeme rozsáhlé rozšíření nabídky nemovitostí

V rámci přípravy nové podoby internetové prezentace rovněž rozšiřujeme nabídku nemovitostí. Všechny námi nabízené reality zde budou postupně zveřejňovány.


 6.3.2005   Zprovoznění katalogu nemovitostí

Sekce Katalog byla mírně upravena a v současné době probíha testování plnění daty. Samotný detail položky nemá finální podobu a bude postupně upravován. Vyhledávání položek v současné době je již v provozu.


 5.3.2005   Zkušební provoz

V současné době probíhá testování www prezentace společnosti Realprofi s.r.o. V případě jakýchkoliv přípomínek prosím zašlete tyto informace na realprofi@realprofi.cz , na stránkách se stále pracuje proto prosím omluvte případné výpadky nebo chyby. Finalní upravy nejsou stále provedeny.


3.6.05 / Mimořádná nabídka
Prodám 200 Ks nepoškozených betonových pražců (jednotný rozměr). Nabídněte cenu. Tel.603 272 493

19.5.05 / Nová www prezentace
Po finálním testování byla dnešním dnem úspěšně spuštěna nová www prezentace společnosti REALPROFI s.r.o...

12.3.05 / Připravujeme
V rámci přípravy nové podoby internetové prezentace rovněž rozšiřujeme nabídku nemovitostí. Všechny námi nabízené...

6.3.05 / Zprovoznění katalogu
Sekce Katalog byla mírně upravena a v současné době probíha testování plnění daty. Samotný detail položky nemá finální podobu ...

5.3.05 / Zkušební provoz
V současné době probíhá testování www prezentace společnosti Realprofi s.r.o. V případě jakýchkoliv přípomínek ...


O firmě  |   Novinky  |   Podrobné vyhledávání  |   Zadání poptávky  |   Zadání nabídky  |   Znalecké posudky  |   Kontakty
Copyright (c) 2005 - eline.cz